JUŻ JEST!

Dziś wielki dzień! Udało się! Płyty już wytłoczone, opakowania i książeczki z tekstami wydrukowane, całość porządnie zafoliowana. Wyczekiwany muzyczny album już JEST! CHWAŁA PANU!
Chciałbym wszystkim bardzo podziękować za kibicowanie całemu projektowi, za dodawanie mi wiary w to, że takie coś może zaistnieć:) Słowa wdzięczności starałem się zawrzeć na okładce albumu, ale szczególnie za solidnie wykonaną pracę i cierpliwość jeszcze raz dziękuję:
– Mateuszowi Hrynkiewiczowi za realizację całego projektu, mix i mastering;
– Zdzichowi Rapaczowi za projekt graficzny całości;
– Jackowi Kądziołce za graficzną współpracę i zrobienie plakatu promującego płytę
– Przemkowi Radzyńskiemu za czuwanie merytoryczne i medialne nad wszystkim.
– oraz Darkowi Ujczakowi za wykonanie tej internetowej strony.
Jeszcze na koniec krótka refleksja. W ostatnim czasie dość często, poprzez różne wydarzenia, teksty, Słowo, sytuacje…, daje mi o sobie znać osoba Jana Chrzciciela. Kiedyś, kilka miesięcy temu, na modlitwie wstawienniczej otrzymałem Słowo z Prologu Ewangelii św. Jana (owocem jest utwór na płycie o tym samym tytule). Powiedziano mi wówczas, że właśnie Jan Chrzciciel chce być moim patronem. Zobaczyłem wtedy, że od początku mojego życia mam z Nim coś wspólnego, bo sakramentu chrztu udzielono mi 29 sierpnia, czyli we wspomnienie Męczeństwa Jana Chrzciciela. Okazuje się, że dziś, 24 czerwca, kiedy Kościół świętuje Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela odebrałem gotowe płyty. Przypadek? 😉
Niech Pan Bóg błogosławi wszystkim, do których trafi ta płyta. Niech Jego uwielbienie trwa!:)plyty

One thought on “JUŻ JEST!

  1. Przypadek „nie przypadkowy”. Po udzieleniu Ci Sakramentu Chrztu Świętego,zostałeś ofiarowany i powierzony Bogu i Matce Najświętszej w szczególny sposób.Położyłem Cię( w beciku) na stopniu ołtarza bocznego Matki Bożej Królowej Różańca Świętego,oddając Cię JEJ pod opiekę.Po upływie wielu już lat,cieszę się i dziękuję Bogu za to,że wtedy”COŚ” kazało mi tak właśnie uczynić a ja posłuchałem. Wiem i Ty też wiesz synu,bo mieliśmy już wiele dowodów na to,że Opatrzność Boża czuwa nad Tobą. SZCZĘŚĆ CI BOŻE!
    Mieczysław-ojciec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *