Muzyka pasyjna pomocą w przeżywaniu Męki Jezusa

marzec 2024

Rozmowa o muzyce pasyjnej oraz o ciągle, jak dotąd, najnowszej płycie Vere passum w watykańskim serwisie informacyjnym Vatican News oraz w portalu Onet.pl – zapraszam do lektury!

“Gość Poranka”, czyli rozmowa “na żywo” w Radiu Pallotti

marzec 2024

Rozmowa o muzycznej działalności i nie tylko… w ramach audycji “Gość Poranka” w Radiu Pallotti. Zapraszam do obejrzenia i wysłuchania:

Jeszcze o Litanii do Maryi Matki osieroconych i dzieci utraconych w tygodniku Niedziela

czerwiec 2023

Artykuł o muzyce i okolicznościach powstania “Litanii do Maryi Matki osieroconych i dzieci utraconych” w Niedzieli – zapraszam do lektury!

Płyta Tygodnia w Radiu VIA!

kwiecień 2023

W Wielkim Tygodniu 2023 roku w Radio VIA płyta “Vere passum, czyli do końca nas umiłował” nosiła miano “Płyty Tygodnia”.


Vere passum
w Gościu Niedzielnym oraz KAI

marzec 2023

Artykuł o najnowszej płycie Vere passum w Gościu Niedzielnym oraz w Katolickiej Agencji Informacyjnej – zapraszam do lektury!

Premiera szóstej płyty!

luty 2023

Premiera płyty: Vere passum, czyli… do końca nas umiłował (24.02.2023 r.). W mediach o tym wydarzeniu możemy przeczytać m.in. na stronie Archidiecezji Krakowskiej.

Wywiad w Radiu VIA

luty 2023

18 lutego 2023 przedpremierowo w Katolickim Radiu Rzeszów – Radiu VIA – zapraszam do wysłuchania!

Artykuł o Litanii do Maryi, Matki osieroconych i dzieci utraconych

październik 2022

W październiku 2022 roku najstarszy w Polsce tygodnik o tematyce społeczno-religijnej Przewodnik Katolicki (42/2022) opublikował artykuł o Litanii do Maryi, Matki osieroconych i dzieci utraconych, o okolicznościach jej powstania, o pogrzebach dzieci utraconych i o moich refleksjach.

Rekomendacja “Litanii Pokory”

sierpień 2022

W sierpniu 2022 roku portal Aleteia rekomendował Litanię Pokory z płyty: „Przez Serce do Serca”.

Pogrzeb dzieci martwo urodzonych

lipiec 2022

W lipcu 2022 roku na cmentarzu w Podgórkach Tynieckich w Krakowie odbył się pogrzeb 48 Dzieci martwo urodzonych, w czasie którego po raz kolejny pełniłem posługę muzyczną (po raz pierwszy w takim wydarzeniu uczestniczyłem 14.02.2022 roku, wtedy pochowanych zostało 373 Dzieci). O pogrzebie, o Litanii do Maryi Matki osieroconych i dzieci utraconych pisały (nie tylko) katolickie media: Misyjne.pl, Krk.news.pl, Niedziela.pl, Gosc.pl, Jedenznas.pl.

PREMIERA – Pewność nadziei

październik 2021

15 października 2021 roku odbyła się oficjalna, internetowa premiera piątej płyty „Pewność nadziei. Terapia muzyką nie tylko w żałobie”. Wtedy też ukazały się informacje medialne. Pisały o tym: Opoka.org, Duszpasterstwo Służby Zdrowia Archidiecezji Wrocławskiej, Onet.pl, Michalici.pl, Katolicka Agencja Informacyjna.

Modlitewny koncert w Nowej Wsi

wrzesień 2021

3 września 2021 roku w parafii Dobrego Pasterza w Nowej Wsi (diecezja rzeszowska) odbył się modlitewny koncert ku czci dwóch Serc: Maryi i Jezusa. Informacje o koncercie podano w Katolickim Radio Via.