Kolejne medialne zapowiedzi piątej płyty!

lipiec 2021

W lipcu 2021 roku z ramienia medialnych patronów pojawiły się już pierwsze zapowiedzi nowej płyty „Pewność nadziei. Terapia muzyką nie tylko w żałobie”. Oto lista: Franciszkanska3.pl, Fundacja JEDEN Z NAS czy Radio Nadzieja.

Prezentacja utworu na sympozjum w Ząbkowicach Śląskich!

czerwiec 2021

Na sympozjum w Ząbkowicach Śląskich 19 czerwca 2021 roku odbyła się prezentacja utworu “Modlitwa pod Krzyżem“. To pieśń z płyty „Przez Serce do Serca”, gdzie autorką tekstu jest Służebnica Boża Matka Maria od Krzyża Morawska.

Pierwsze zapowiedzi kolejnej płyty w Wiadomościach Podgórza!

czerwiec 2021

W czerwcu 2021 r. w lokalnej gazecie: „Wiadomości Podgórza” ukazał się artykuł na temat muzycznej działalności organisty z osiedla oraz zapowiedź nowej płyty „Pewność nadziei. Terapia muzyką nie tylko w żałobie”.

Wywiad dla Aleteia.pl!

sierpień 2020

Portal Aleteia.pl opublikował rozmowę ze mną przeprowadzoną w wakacje 2020 roku przez red. Małgorzatę Cichoń. Rozmowa o byciu organistą, o Świętych i płycie „Nieziemscy”, a także o muzykoterapii. Zapraszam do lektury.

Pierwszy mój modlitewny koncert! Początki w Gietrzwałdzie!

lipiec 2020

Modlitewny koncert „Przez Serce do Serca” odbył się w Gietrzwałdzie 11 lipca 2020 roku. Pisał o tym „Posłaniec Warmiński” – warmińska edycja Gościa Niedzielnego.

Hymn dla ZKS w Skawinie!

maj 2020

18 maja 2020 odbyła się premiera Hymnu Zespołu Katolickich Szkół w Skawinie powstałego z okazji 25-lecia istnienia szkoły i uroczyście wyśpiewanego w 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II. Wcześniej odbył się konkurs, w którym została wybrana moja propozycja muzyki Hymnu ZKS.

Płyta Tygodnia w Radiu Niepokalanów!

maj 2020

W ostatnim tygodniu maja 2020 roku w Radio Niepokalanów płyta “Przez Serce do Serca” nosiła miano “Płyty Tygodnia”

Premiera “Przez Serce do Serca”!

maj 2020

13 MAJA 2020 – PREMIERA PŁYTY „Przez Serce do Serca”! Pisano o tym w mediach Katolickich: Katolickiej Agencji Informacyjnej; na stronie moich patronów: Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów oraz Profeto.pl a także na stronie Straży Honorowej NSPJ.

Z okazji premiery płyty również przeprowadzono ze mną rozmowę dla portalu Profeto.pl.

W internetowej audycji – “na żywo”!

maj 2020

6 maja 2020 roku, w kolejną rocznicę mojego bierzmowania, w internetowej audycji „na żywo”: “Ogniem i Mieczem, czyli Duchem Świętym i Słowem Bożym – dla młodych 18-35, odc. 2.” [minuty od 9:50 do 30:50] podczas rozmowy z o. Krzysztofem Piskorzem OCD miałem okazję opowiedzieć co nieco o działaniu Ducha Świętego w mojej codzienności. Dzieliłem się również nowo powstałym projektem „Przez Serce do Serca”. Dzień ten był dniem premiery śpiewanej wersji “Koronki wyrzeczenia się zła i napełnienia Duchem Świętym słowami św. Małej Arabki”.

Niebawem czwarta płyta!

marzec 2020

Premiera kolejnej płyty „Przez Serce do Serca” już niebawem! Pierwsze informacje w katolickich mediach pojawiły się już w marcu 2020 roku za przyczyną red. Łukasza Kaczyńskiego w portalach internetowych: tygodnika „Niedziela” oraz Franciszkańska3.pl, a także na stronie Katolickiej Agencji Informacyjnej.