Rozmowa w Radiu Jasna Góra!

czerwiec 2019

Przy okazji Pielgrzymki Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa do Częstochowy miałem okazję wystąpić w Radio Jasna Góra. Siostra red. Aleksandra Szyborska PDDM rozmawiała ze mną o dotychczasowych muzycznych działaniach i nie tylko… 🙂

Zapraszam do odsłuchania pod linkiem: Radio Jasna Góra (15.06.2019).

Nieziemscy już są!

październik-grudzień 2018

Najświeższe informacje nt. wydanego już albumu „NIEZIEMSKICH” na stronach zakonnego zgromadzenia Sióstr Wizytek, a także na portalu GOŚĆ NIEDZIELNY.

Rozmowę o nowych faktach i nieziemskich okolicznościach powstawania albumu NIEZIEMSCY, przeprowadzoną przez Przemysława Radzyńskiego dla portalu PROFETO.PL, opublikowano 14 grudnia 2018 roku.

Zwycięstwo w konkursie!

październik 2018

W październiku 2018 roku brałem udział w Małopolskim Konkursie Pieśni Religijnej „Nie lękajcie się” im. św. Jana Pawła II. Grając i śpiewając modlitwę „Święta Faustyno” z płyty „NIEZIEMSCY” uzyskałem I miejsce w kategorii solistów. Na ten temat pisano w: Katolickiej Agencji Informacyjnej, na portalu Franciszkanska3.pl.

Nieziemscy – trzecia płyta wkrótce!

lipiec-wrzesień 2018

Medialne zapowiedzi nowego, zaplanowanego na jesień 2018 albumu: NIEZIEMSCY rozpoczęte! Informacje o nowo powstającej płycie można znaleźć na portalach: DEON.PL, GOŚĆ NIEDZIELNY, WIARA.PL oraz na stronie Katolickiej Agencji Informacyjnej.

Tuż przed premierą NIEZIEMSKICH przeprowadzono ze mną rozmowę dla portalu debica24.eu (red. Janusz Grajcar, 28 września 2018).

Gorzkie żale w mediach internetowych

marzec 2018

Franciszkańska3.pl i wywiad filmowy nt. Gorzkich żali – wydanej przed rokiem książki wraz z płytą – zrealizowany przez red. Sebastiana Izdebskiego (4 marca 2018 roku).

Katolicka Agencja Informacyjna o „Gorzkich żalach” (red. Ewa Korbut, 23 marca 2018).

Gorzkie żale w Niedzieli

kwiecień 2017

Podobnymi spostrzeżeniami o nowej książce: „Gorzkie żale. Tekst, muzyka i emocje…” oraz o Wielkim Poście i moich muzycznych inspiracjach dzieliłem się w rozmowie przeprowadzonej ze mną przez red. Ewelinę Maniecką i opublikowanej w tygodniku NIEDZIELA 2 kwietnia 2017 roku.

Gorzkie żale. Tekst, muzyka i emocje…

marzec 2017

W Środę Popielcową A.D. 2017 w udzielonym wywiadzie dla profeto.pl proponowałem sposoby korzystnego przeżycia Wielkiego Postu. Wspominałem również o ciekawostkach związanych z nowopowstałą książką (z dołączoną płytą CD): „Gorzkie żale. Tekst, muzyka i emocje”.

Dodatkowo na portalach: ekai.pl, franciszkanska3.pl oraz saletyni.pl podano informację o nowej książce „Gorzkie żale. Tekst, muzyka i emocje”.

Audycja w Radiu VIA

19.10.2016

19 października 2016 roku byłem gościem muzycznej audycji Jerzego Frąckowiaka: „Muzyka w moim guście” nadawanej na żywo w rzeszowskim Radiu Via. Płyta wieczoru: Kerygmat Miłosiernego, czyli daj się pokochać!

Kerygmat Miłosiernego już dostępny!

czerwiec/lipiec 2016

Pod koniec czerwca 2016 roku ukazały się noty informacyjne w Katolickiej Agencji Informacyjnej oraz na portalu Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów dotycząca nowopowstałej płyty: “Kerygmat Miłosiernego, czyli daj się pokochać”.

Kerygmat Miłosiernego muzycznie

kwiecień 2016

W kwietniu 2016 roku jeszcze nieśmiało, ale już powoli okrywałem moje plany związane z nowopowstającą debiutancką płytą Kerygmat Miłosiernego, czyli daj się pokochać w portalu franciszkanska3.pl. W przeprowadzonym wywiadzie dzieliłem się moim niedawnym odkryciem na nowo Słowa i rzeczywistości związanej z doświadczeniem Bożej Miłości – szczególnie: jak bardzo każdy z nas jest kochany przez Boga:

[…] Płyta będzie miała charakter kerygmatyczny, a więc treści utworów, piosenek ściśle nawiązują do tych najważniejszych prawd chrześcijaństwa, zwłaszcza o Bogu, który kocha; o Bogu, który zaprasza do siebie, szczególnie tych pogubionych; o Bogu, który dał swojego Syna, abyśmy mieli życie, prawdziwe życie; o Duchu Świętym, któremu warto dać się prowadzić. Finałem płyty będzie Hymn ŚDM Młodzieży Redemptorystowskiej, która 27 lipca bieżącego roku na Rynku Podgórskim w Krakowie będzie miała swoje autonomiczne święto. Młodzi z różnych krajów wspólnie zaśpiewają hymn: „Miłosierna Miłość”. […]